Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
/Po-Pi 9-17 hod/
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 100,00 € a máte dopravu ZADARMO
Odber noviniek

Zaregistrujte sa  pre odber noviniek z našeho webu a budete dostávat pravidelné informácie do e-mailu o novinkách a výhodných ponukách

 
Platba online

 
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Ako obchodný partner a autorizovaný distribútor pre SR nemeckej firmy WESTMARK GmbH sme veľmi potešení, že máme tú možnosť priniesť slovenskému spotrebiteľovi širokú škálu kvalitných, praktických, 100% spoľahlivých výrobkov bez ktorých sa dnes nezaobíde  žiadna moderná kuchynka.

Ako výrobca kvalitných  kuchynských potrieb firma Westmark® úspešne pôsobí na svetovom trhu už viac ako 50 rokov a je známa pre svoju kvalitnú  remeselnú výrobu.

Produkty Westmark® sú dobre známe a vysoko ocenené spotrebiteľmi prakticky všetkých krajín západnej a centrálnej Európy pre precízne spracovanie výrobkov. Veľká čast sortimentu sa vyrába v Nemecku a zodpovedá najvyšším štandardom kvality ktoré sa tradične očakávajú od výrobkov „Made in Germany“.

PREČO WESTMARK®?

  • produkty značky Westmark® – ideálna kombinácia vysokej kvality, dokonalej  funkčnosti a dostupnej ceny
  • všetky výrobky sú vyhotovené s nemeckou precíznosťou, sú spoľahlivé a pohodlne pri používaní, máju dlhú životnosť  a sa odlišujú atraktívnym ergonomickým dizajnom
  • každý výrobok perfektne plni funkciu pre ktorú bol vymyslený
  • produkty Westmark® sa vyrábajú za pomoci moderných technológii z materiálov ktoré zodpovedajú všetkým Európskym štandardom vzťahujúcim sa na materiály a povrchy, ktoré sa používajú pre prípravu potravin a prichádzajú ku priamemu kontaktu s potravinami.